ЛІЦЕЙ (ВУЛ. СКРИПНИКА, 11)
ШКОЛА (ВУЛ. ПЛУГОВА,12)
САДОК (ВУЛ. СКРИПНИКА, 11)
school.ecoland@gmail.com
politechnik.ecoland@gmail.com
preschool.ecoland@gmail.com
(067) 746 5804
(067) 415 7736
(067) 277 2204

1

2

Loading Події
Знайти Події

Past Події

Березень 2018
800грн

Інтенсив-Курс “Економіка і фінанси: доступно про важливе”

Інтенсив-курс вихідного дня для підлітків. Старт – 3 березня! Авторитетні спікери і провідні тренери. Євген Пенцак, Олександра Грудзевич, Мар’яна Бас, Олександр Микитенко. Інтерактивний, динамічний формат: кейси, рольові і бізнес- ігри, презентації, екскурсія, квест. Командна взаємодія. Цікаве живе спілкування. Практична спрямованість. Щосуботи у березні з 11.00 до 15.00 Тривалість інтенсиву – 1 місяць (4 суботи). Детальніше: http://ekoland.lviv.ua/maysternya-osobystosti-dlya-pidlitk…/

Детальніше »
03Березень
Комплекс Скрипника, вул. Скрипника, 11
Реєстрація
Квітень 2018
800грн

Інтенсив-курс для підлітків «Лідерство і ефективна комунікація»

Інтенсив-курс вихідного дня для підлітків. Лідерство. Ефективна комунікація в команді. Тайм-менеджмент. Імідж сучасного лідера. Діловий етикет. Ораторська майстерність. Самопрезентація як фактор успіху. Авторитетні спікери і досвідчені тренери. Максим Коляда, Ганна Гавриш, Оксана Шайда, Олександр Микитенко, Христина Шегда. Інтерактивний, динамічний формат: презентації, рольові і ділові ігри, майстер-клас «Етикет за столом», індивідуальні завдання, тести. Командна взаємодія. Цікаве живе спілкування. Практична спрямованість. А ще: Сommunicative English за темою курсу + какао-брейк і гарячі обіди. Старт – 21 квітня! Щосуботи з 11.00 до 15.00 Тривалість інтенсиву – 1 місяць (4 суботи) Детальніше тут Деталі і реєстрація: +38 067 746 58 04 Львів, вул. Скрипника, 11 Школа нового формату «Еколенд». Майстерня особистості “Make Yourself”

Детальніше »
21Квітень
Комплекс Скрипника, вул. Скрипника, 11
Реєстрація
Серпень 2018
350грн

ВНУТРІШНІЙ MAKEUP ІДЕАЛЬНОЇ МАМИ

тренінг для стильних мам стартуємо 9 Серпня о 17.00 Лімітована кількість місць!!! ЗАПРОШУЄМО!!! пройти тест-контроль та визначити наскільки Ви є “МАМА-МРІЯ” підкорити лабіринт СВОГО МІНОТАВРА перемогти у внутрішній ГРІ ПРЕСТОЛІВ відшукати космопорт й повернутися у дитинство позбавитися своїх привидів надбати SOFT SKILLS ідеальної мами перезавантажити внутрішні ресурси Тренер Олена ЯРЕМЧУК - практичний психолог, сертифікований спеціаліст по роботі з метафоричними асоціативними картами, має досвід проведення пісочної терапії та арт-терапевтичних курсів, брала участь у майстер-класах по психоаналітичній роботі зі сновидіннями, учасниця спеціалізації “Кризи і травми у Гештальт-терапії”, на даний час поглиблює знання у BСППГП “Український гештальт-інститут”. Вартість до 7 Серпня - 350 грн. 8-9 Серпня - 380 грн. Деталі та реєстрація за тел. (067) 746 58 04!!!

Детальніше »
09Серпень
Комплекс Скрипника, вул. Скрипника, 11
Реєстрація
350грн

ЗЕЛЕНА РУЧКА,АБО ПЕРШИЙ РАЗ У ПЕРШИЙ КЛАС

Запрошуємо БАТЬКІВ пірнути в Активне ЛІТО і налаштуватися на продуктивний навчальний рік!!! тренінг для відповідальних батьків стартуємо 10 Серпня о 17.00 Лімітована кількість місць!!! ЗАПРОШУЄМО: - познайомитися з метеликами свого дорослого малюка - зрозуміти: “зелена ручка” - як це працює? - навчитися працювати з дитячими веселками емоцій - перетворити дитячих “страшних монстрів” на “добрих чарівників” - знайти країну “Драконів Щастя” - напрацювати рецепти успішного навчання своєї дитини Тренер Олена ЯРЕМЧУК - практичний психолог, сертифікований спеціаліст по роботі з метафоричними асоціативними картами, має навики проведення пісочної терапії та арт-терапевтичних курсів, брала участь у майстер-класах по психоаналітичній роботі зі сновидіннями, учасниця спеціалізації “Кризи і травми у Гештальт-терапії”, на даний час поглиблює знання у BСППГП “Український гештальт-інститут”. Вартість до 8 Серпня - 350 грн. 9-10 Серпня - 380 грн. Реєстрація за тел. (067) 746 58 04!!!

Детальніше »
10Серпень
Комплекс Скрипника, вул. Скрипника, 11
Реєстрація
250грн

СПРАВА ДЕТЕКТИВА ВОЛЬФА ЗУХЕРА

пригодницький сімейний квест Стартуємо 11 Серпня з 11.00 Лімітована кількість місць (діти+батьки) Присутність дорослого з моб. телефоном обов'язкова!!! Ця історія трапилась у нашому місті в той час, коли Австрійську імперію добряче лихоманило у передчутті змін, а пройдисвіти та шарлатани різного штибу стікались до Львова у пошуках поживи. У відомого колекціонера викрали збірку природних артефактів і родинний скарб. Розслідування доручили найкращому детективу поліції - Вольфу Зухеру... Чи готові Ви стати детективом, пройти лабіринтами львівських вуличок разом з Вольфом Зухером, знайти скарб та повернути втрачену колекцію? Завдання не з легких, адже на перешкоді стоятимуть: - витівки місцевих батярів - провалля у часовому континіумі - загадкові ребуси кам'яниць. І лише таємна шифрограма з Відня даватиме примарну надію на успіх. Вартість до 8 Серпня - 250 грн. 9-10 Серпня - 300 грн. у день заходу - 330 грн. Долучитися до нашої авантюри можна набравши магічний шифр цифр (067) 746 58 04!!!

Детальніше »
11Серпень
Комплекс Скрипника, вул. Скрипника, 11
Реєстрація

 REFRESH YOUR MIND 

Літній інтенсив для учнів 2-10 класів у форматі ПРИГАДАТИ ВСЕ! Запрошуємо відвідати 36 цікавих мікс-годин : - шкільна програма - "Я ЦЕ ЛЮБЛЮ" - спец-курс - "ВИКИНЬ СКЕЛЕТИ З ШАФИ" - "ПРОКАЧАЙ МИСЛЕННЯ" з логічними іграми "Thinkers" - ранкова YOGA FRESH - VITAMIN BAR + EKO-ланч - надихаючі зустрічі, творчі майстерки, квести, спортивні батли, екскурсії... СТАРТУЙ БЕЗ СТРЕСУ з REFRESH YOUR MIND від Школа нового формату "Еколенд" Кількість місць обмежена 13-23 Серпня 2018 Деталі та реєстрація за тел.  (067) 746 58 04

Детальніше »
13Серпень
Комплекс Скрипника, вул. Скрипника, 11
Реєстрація

MAXI CAMP

MAXI CAMP  - це шалений мікс емоцій, котрий подарує Вашому школяру незабутні враження про літо.... А дитяча невгамовна енергія щодня знайде себе у: - цікавих та захоплюючих квестах - ️english speaking clubs - супер креативних майстерках - енергійних спортивних руханках - пізнавальних мандрівках тощо І ще - це чудова нагода краще зрозуміти себе, розкрити в собі нові таланти та знайти цікавих друзів. MAXI CAMP найкраще смакує впродовж дня дітям 6-10 років  з 13 до 23 Серпня. Реєстрація за тел.(067) 746 58 04

Детальніше »
13Серпень
Комплекс Скрипника, вул. Скрипника, 11
Реєстрація
350грн

Володар ЧАСУ

10 лайфхаків про часові депозити Стартуємо 16 Серпня о 17.00          Лімітована кількість місць!!! Вартість до 14 Серпня - 350 грн.           15-16 Серпня - 380 грн. Під час майстер-класу Ви довідаєтеся про: Де і як купити час? Скільки він коштує? Часовий тренажер: як встигати більше? Робота, сім’я та кава/рибалка з друзями, або відсотки від часових депозитів Стратегія і тактика власного життя: індивідуальне планування Неприємні знайомства, або крадії Вашого часу Власні часові турфірми Як стати Володарем ЧАСУ власного життя? Тренер Іван КУЛЬЧИЦЬКИЙ - батько двох дітей (6 і 2 роки). Має титут “Володар ЧАСУ”, адже раціонально спланував  своє особисте життя. Консультант з особистого розвитку та бізнесу, регіональний директор Digital Studio FeelGoodLabs, ментор з інноваційного підприємництва CRDF Global (США), автор порталу «Твоя платформа успіху», керівник проектів Агенції європейських інновацій, серійний підприємець. Понад 15 років займається організацією та проведенням тренінгів із особистого розвитку, реалізації міжнародних та національних проектів (понад 40 проектів) із розвитку інноваційного та молодіжного підприємництва; енергозберігаючих технологій та відновлюваних джерел енергії; розвитку місцевих громад. Має досвід управлінської роботи у готельно-ресторанному, видавничому та консалтинговому бізнесі, створення та ведення власного бізнесу (туристична компанія та консалтинговий бізнес). Автор/співавтор книг: «Секрети успіху львівських підприємців»; «Вступ до академічного підприємництва»; «Посібник лідера». Вартість до 14 Серпня - 350 грн. 15-16 Серпня - 380 грн. Реєстрація за тел. (067) 746 58 04!!!

Детальніше »
16Серпень
Комплекс Скрипника, вул. Скрипника, 11
Реєстрація
330грн

Яблучний Спас. Вишукані фруктові букети

ЛІЦЕЙ “ЕКОЛЕНД” запрошує долучитися до смачного сімейного майстер-класу “Яблучний Спас. Вишукані фруктові букети” Стартуємо 17 Серпня о 17.00 Лімітована кількість місць!!! Вартість до 15 Серпня - 300 грн. 15-17 Серпня - 330 грн. Під час майстер-класу Ви: нафантазуєте свої ОСОБЛИВІ ФРУКТОВІ БУКЕТИ для освячення спільно з дитиною попрацюєте над КРЕАТИВНИМ МИСТЕЦЬКИМ ВИТВОРОМ матимете змогу втілити усі свої ПРИХОВАНІ ТАЛАНТИ впродож 2 годин відчуєте ЩО ТАКЕ ТВОРЧЕ ЩАСТЯ   Тренер Ольга Потопляк - володарка неперевершеного дизайнерського смаку, вчитель смачних шедеврів ЛІЦЕЮ “ЕКОЛЕНД”   Реєстрація за тел. (067) 746 58 04!!!

Детальніше »
17Серпень
Комплекс Скрипника, вул. Скрипника, 11
Реєстрація
Вересень 2018
350грн

ЗЕЛЕНА РУЧКА, АБО ЗНОВУ 1 ВЕРЕСНЯ

Тренінг для батьків учнів початкової школи стартуємо 21 Вересня о 17.00 Лімітована кількість місць!!! ЗАПРОШУЄМО: – познайомитися з метеликами свого дорослого малюка – зрозуміти: “зелена ручка” – як це працює? – навчитися працювати з дитячими веселками емоцій – перетворити дитячих “монстрів” на “добрих чарівників” – знайти країну “Драконів Щастя” – напрацювати рецепти успішного навчання своєї дитини Тренер Олена ЯРЕМЧУК – практичний психолог, сертифікований спеціаліст по роботі з метафоричними асоціативними картами, має навики проведення пісочної терапії та арт-терапевтичних курсів, брала участь у майстер-класах по психоаналітичній роботі зі сновидіннями, учасниця спеціалізації “Кризи і травми у Гештальт-терапії”, на даний час поглиблює знання у BСППГП “Український гештальт-інститут”. Вартість – 350 грн. Реєстрація за тел. (067) 746 58 04!!!

Детальніше »
21Вересень
Комплекс Скрипника, вул. Скрипника, 11
Реєстрація
+ Export Events
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!