ЛІЦЕЙ (ВУЛ. СКРИПНИКА, 11)
ШКОЛА (ВУЛ. ПЛУГОВА,12)
САДОК (ВУЛ. СКРИПНИКА, 11)
school.ecoland@gmail.com
politechnik.ecoland@gmail.com
preschool.ecoland@gmail.com
(067) 746 5804
(067) 415 7736
(067) 277 2204

1

2

Loading Події
Знайти Події

Найближчі Події

Події List Navigation

Вересень 2018
Безкоштовно

ЯК ЗАПОБІГТИ ВІРУСНИМ ЗАХВОРЮВАННЯМ: ЛАЙФХАКИ ВІД ЛІКАРЯ-ПЕДІАТРА

Осінньо-зимовий час сповнений яскравого сонця, приємної прохолоди та ранкової свіжості. І саме в цей період найчастіше з’являються старі-нові знайомі: кашлі, нежиті та підступні гарячки... Та ми будемо говорити про те, як вберегти дітей від зустрічі з ними та залишатися здоровими та енергійними незважаючи ні на що... Звичайно, що ворога потрібно знати в обличчя, тому, батьки: - знайомимося з вірусами (на словах!) - нотуємо дієві лайфхаки, як уникнути таких хворобливих станів - у форматі діалогу обговорюємо усі запитання. Реєстрація за тел. (067) 746 58 04

Детальніше »
26Вересень
Комплекс Скрипника, вул. Скрипника, 11
Реєстрація
250грн

МК “МАЛЮВАННЯ У ТЕМРЯВІ”

Незабутні враження для маленьких художників 5-10 років. Малюємо магічними фарбами, що світяться у темряві. Різноманітні сюжети, фантастичні картини, веселе спілкування!

Детальніше »
28Вересень
Комлекс Плугова, вул. Плугова 12
Реєстрація
Жовтень 2018
Безкоштовно

ЯК ЗАПОБІГТИ ВІРУСНИМ ЗАХВОРЮВАННЯМ: ЛАЙФХАКИ ВІД ЛІКАРЯ-ПЕДІАТРА

Осінньо-зимовий час сповнений яскравого сонця, приємної прохолоди та ранкової свіжості. І саме в цей період найчастіше з’являються старі-нові знайомі: кашлі, нежиті та підступні гарячки… Та ми будемо говорити про те, як вберегти дітей від зустрічі з ними та залишатися здоровими та енергійними незважаючи ні на що… Звичайно, що ворога потрібно знати в обличчя, тому, батьки: – знайомимося з вірусами (на словах!) – нотуємо дієві лайфхаки, як уникнути таких хворобливих станів – у форматі діалогу обговорюємо усі запитання.

Детальніше »
08Жовтень
Комлекс Плугова, вул. Плугова 12
Реєстрація
+ Export Events
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!