Початкова школа

“ЕКОЛЕНД” - це школа нового формату. Адже основним нашим завданням є правильно закласти основи гармонійного розвитку дітей, забезпечити формування сталих навичок швидкого, усвідомленого, виразного читання, грамотного письма, розв'язання математичних задач, логічних завдань, розвиненої мови і культурної поведінки.

Оксана Пенцак Заступник директора з НР
           Початкова школа працює в режимі повного дня з 8:30 до 18:15

Що мипропонуємо?

Індивідуалізація

Виявлення та розвиток особистісних здібностей кожної дитини, здобуття навичок і компетенцій, необхідних у сучасному житті, вимагають індивідуального підходу, що дає можливість коригувати напрямки розвитку дитини, підтримувати її зацікавленість та вибудовувати власну траєкторія навчання. “ЕКОЛЕНДІВЦі” розвиваються відповідно до своїх прагнень, можливостей і здібностей, отримують глибокі академічні знання, розвивають вміння і особистісні якості, що забезпечать затребуваність у сучасному суспільстві та успішну реалізацію в житті. Велика увага приділяється розвитку у дитини інтересу до навчання, виховання відповідальності і взаємодії з іншими людьми.

Комплексний розвиток і варіативність

Ми дбаємо про цілісність освітнього досвіду, забезпечуючи його глибину і різноманітність. Навчання, дослідження, спорт, творчість, соціальні проекти – усе для того, щоб кожна дитина отримала потрібні знання, досвід і вміння для професійного та особистого життя. Всі сфери діяльності в “ЕКОЛЕНДі” взаємопов'язані і поєднані в цілісну модель розвитку дітей. Додаткова освіта реалізується індивідуально, в силу її варіативності. “ЕКОЛЕНДІВЦі” обирають те, що їм до душі, що задовольняє їхні інтереси і відповідає їхнім потребам. Школярі можуть сміливо та усвідомлено урізноманітнити своє навчання унікальним набором додаткових курсів, розвивати власні таланти у численних гуртках, студіях, секціях.

Психологічний комфорт

Турботливі, відповідальні, енергійні, компетентні педагоги “ЕКОЛЕНДу” вміють створити доброзичливий клімат в колективі школярів. Ми знаходимо особливий підхід до маленьких особистостей через любов, повагу, етичне і ввічливе ставлення. Невелика кількість дітей у класах дозволяє приділити достатньо уваги кожному учню. Усе це впливає на формування позитивної самооцінки дитини, створює сприятливе середовище для адаптації до навчання. Перебуваючи у школі, де є належний догляд і турбота, діти стають більш самостійними, самоорганізованими, що так важливо на початку шкільного життя.

Інтерактивність

Організація процесу навчання в “ЕКОЛЕНДі” відбувається у новому форматі постійної зміни видів і форм діяльності: розумових ігор, тренінгів, дебатів, дослідів та експериментів, спільних творчих та наукових проектів. Такій підхід стимулює у дітей прагнення пізнання та розвиток мислення. Нестандартна практика навчання, використання цікавих методик та технологій перевертають уявлення наших учнів про нудні уроки, натомість дарують їм піднесений емоційний стан. Відповідно й сприйняття інформації, її використання та застосування виходить на інший рівень якості. Сучасні діти вимагають інновацій, тому інтерактивні технології роблять цікавим навчальний процес і створюють умови, в яких кожен учень може спробувати себе в різних ролях, відчути свою успішність та інтелектуальну спроможність.

Продуктивне мислення

Розвиток критичного та креативного мислення —це мистецтво аналізувати, приймати ретельно обмірковані та незалежні рішення, висувати неординарні ідеї, уникати в мисленні традиційних схем. Ці вміння “ЕКОЛЕНДІВЦІ” практикують у різних проектах, де вирішують проблеми з реального життя, виявляють сильні і слабкі сторони, впроваджують свої ідеї, продуктивно спілкуються, дискутують, вчаться на помилках, адекватно сприймають критику і мислять відкрито. Діти з розвиненим критичним мисленням вільно спілкуються, поважають думку кожного, вірять у свої сили, дотримуються активної життєвої позиції, раціонально використовують свій час та ефективно працюють з джерелами інформації.

Ефективна комунікація

Щодня “ЕКОЛЕНДІВЦі” ефективно працюють над розвитком своїх комунікативних навичок: навчаються легко встановлювати контакти, підтримати розмову, домовлятися, слухати і задавати питання, поважати різні точки зору, виходити з конфліктних ситуацій, вибудовувати і планувати командну роботу, розподіляти завдання, сприймати критику і аналізувати результат спільної діяльності. Уміння передавати інформацію, думки, ідеї у наших дітей не обмежується стандартним набором: читанням друкованих джерел, написанням творів, відповідями на відкриті запитання. Наші учні опановують медіаінформаційну грамотність - безпечне користування сучасною системою мас-медіа та інформаційно-комунікаційними технологіями.

Здоровий спосіб життя

Найбільшою цінністю для батьків є здоров’я їхньої дитини. Ми стежимо за самопочуттям всіх мешканців “ЕКОЛЕНДу”, ретельно проводимо профілактику захворювань. Щоденна дихальна гімнастика і зарядка, уважне спостереження шкільного лікаря та психолога, прогулянки на свіжому повітрі і збалансоване харчування – міцне підґрунтя для зростання здорової та успішної особистості. Медична сестра та вчитель фізкультури допомагають формувати звички здорового способу життя. Разом ми проводимо спортивні заходи, вчимося правильно харчуватися і бути в формі, закладаємо культуру здоров'я.

Щасливе дитинство

“ЕКОЛЕНД” – це другий дім дитини, в якому вона проводить чи не весь свій час: навчається, грається, спілкується з однолітками, їздить на екскурсії, відвідує студії, табори, вивчає нові правила та обов'язки. Тут народжується ритм шкільного життя, де є місце і час для всього – навчання, культури і мистецтва, спілкування, спорту, відпочинку. Це все – спільно пережиті незабутні емоції, яких не знайти у гаджетах чи соціальних мережах. Тому, ми створюємо комфортний простір, затишок, щиро даруємо дітям свою любов і турботу, розвиваємо дитячі таланти, допомагаємо відчути радість від пізнання свого потенціалу та світу. Для нас важливо, щоб діти не втратили інтерес до навчання та пізнання, щоразу знаходили щось нове і дивовижне у шкільних буднях.
“ЕКОЛЕНДІВЦі” не чекають на канікули, адже їм добре з нами!

АРТ ШКОЛА, іноземні мови, шахи, студія бальних танців, кікбоксинг , карате - це далеко не повний перелік можливостей, запропонованих учням початкової школи “ЕКОЛЕНД”.

Галина Рослякова Заступник директора з ВР
Заняття проводяться як в першій половині дня, так і в другій з перервою на обід та обов’язковою  прогулянкою на повітрі.

Перша половина дня:

вивчення обов'язкових дисциплін – українська мова, літературне читання, розвиток мовленнєвих навичок, математика, навколишній світ, англійська мова, музика, образотворче мистецтво, фізкультура.

Друга половина дня:

прогулянка і відпочинок в 1 класі / прогулянка і підготовка домашніх завдань в 2-4 класах; додаткові заняття в майстернях та студіях.

Адресипочаткових шкіл


                    Комплекс (Скрипника, 11)

                   Комплекс (Плугова,12)