Дитячий садок

Поки батьки займаються своїми важливими справами, в “ЕКОЛЕНДі” здорові та щасливі малюки пізнають світ, гармонійно розвиваються та готуються до наступних успішних кроків.

8 основних причин обратидитячий садок ``еколенд``:

Легка адаптація

Перехід малюка з — під цілодобової батьківської опіки відбувається під професійним супроводом педагогів та практичного психолога. Ми дбаємо, щоб перехід від “я — центр всесвіту в сім'ї ” до “я — унікальна частинка нової команди друзів” відбувся легко та приємно.

Індивідуальність і гармонійність

Протягом адаптації до занять, режиму та колективу за відповідною віковою програмою психолог та педагоги ведуть спостереження та діагностують інтереси та можливості дитини з метою складання індивідуального плану розвитку, враховуючи її темпи, знання та здібності, і створюють передумови для максимально продуктивних занять.
Аналогічно розробляється індивідуальна програма фізичного та творчого розвитку, аби максимально розкрити потенціал малюка. Діти можуть спробувати себе як в творчих, музичних, вокальних, театральних і танцювальних студіях, так і в секціях гімнастики, бойового гопаку, карате, кікбоксингу та обрати те, що зараз до душі. Завдяки такому всебічному розвитку в комфортній динаміці наші діти зростають гармонійними особистостями, що отримують задоволення від пізнання себе та дивовижного світу довкола.

Організоване дозвілля

Ваша дитина біжить у садок, щоб не пропустити чогось цікавого? Авжеж,- тут вона власноруч готує салат, бере участь у різних “Party”, “хендмейдить” безліч поробок у неймовірно цікавих техніках, корисно витрачає енергію на різних спортивних заняттях, активно споживає кисень, досліджуючи територію та експериментуючи у садівництві ...
А що ж завтра?
Під дахом «ЕКОЛЕНДу» Ви знайдете безліч студій та майстерень. Малюки вивчають іноземні мови, мистецтво, танці, етикет, поспішають на заняття з казкотерапії та піскотерапії у психолога, скоромовлять з логопедом. Справжні естети та артисти займаються поряд зі школярами театралізованими постановками.
«ЕКОЛЕНДівці» люблять подорожувати: екскурсії, пікніки, змагання, квести є доброю традицією. Наші вихованці не живуть відособлено: вони пліч-о-пліч з учнями школи беруть участь в спільних святах і концертах. Інтегроване зростання забезпечує м'яку психологічну підготовку дошкільнят та плавний безстресовий перехід з дитячого садка до шкільного життя!

Реалізація моделі наступності

Чи потрібні Вам клопоти щодо влаштування Вашої дитини спочатку в садок, потім у початкову школу, згодом до старшої? А це — проблема наступності та дискомфортна адаптація дитини при переході з однієї ланки до іншої. Ще й на додачу — нескінченні пошуки гуртків і студій серед цілого міста та необхідність дитину відвезти-забрати. Це надихнуло нас на створення сучасного комплексу, що максимально, комфортно та якісно забезпечить усі Ваші потреби та сподівання.

Безпечні умови

Відчуття захищеності та впевненості наших вихованців є важливим принципом.
Тому, у закладі створено усі умови для забезпечення Вашого спокою - постійний зовнішній та внутрішній відеонагляд, закрита територія, дотримання санітарних та пожежних вимог, постійний супровід та щира турбота).

Цікаве навчання

Сучасні методики, інтерактивні засоби в руках креативних молодих педагогів створюють комфортний простір, в якому Ваш малюк зростатиме яскравою та впевненою особистістю.
Кожного дня нові відкриття, вміння та навички. Легко, в ігровій формі дітки готуються до наступного важливого кроку — початкової школи.
Окрім освоєння математики, читання та письма, ми розвиваємо мовлення, логічне мислення, уяву та пам'ять. Діти навчаються самостійно приймати рішення, розмірковувати, висловлювати власну думку та працювати в колективі.
Важливою умовою розкриття розумового, фізичного та творчого потенціалу дитини є її емоційний розвиток, адже головним завданням на даному етапі є пробудження в дитині бажання навчатися, та підсилення інтересу до пізнання.

Здоров'я

Турбота про здоров'я наших вихованців — першочергове, надважливе завдання. Починаючи з території дитячого садочку, де все виконано виключно з екологічно чистого дерева та якісних природних матеріалів, ми дотримали обрану концепцію у внутрішньому натуральному оздобленні та облаштуванні простору для дітей.
Уважний медичний нагляд протягом дня, раціональний режим дня, обов'язкова фізична активність, прогулянки на свіжому повітрі, комплексна підтримка імунітету, регулярне проведення загартовуючих процедур — запорука зміцнення найдорожчого скарбу! Сучасне обладнання та якісні продукти в руках професійних кухарів забезпечать Вашого малюка здоровим харчуванням, а смачні страви та запашна випічка подарують відчуття домашньої атмосфери.

Виявлення здібностей

Кожна дитина народжується унікальною та обдарованою. Тільки як Вам, сучасним батькам, знайти час і зуміти усе це розгледіти та розвинути у своїй дитині? Для цього ми пропонуємо широкий вибір гуртків та студій під керівництвом талановитих, закоханих в свою справу професіоналів. Ми використовуємо різні методики виявлення талантів, даємо батькам рекомендації щодо правильних кроків у напрямку розвитку їхньої дитини, готуємо дитину до вступу у перший клас за профільним інтересом.

Дайте Вашій дитині можливість вирости впевненою та успішною....

Наталія Кібліцька Завідувач дитячого садка

Новий дитячий садок «Еколенд» на Сихові

Сучасний дитячий садок «Еколенд» відкрився на Сихові. Загалом працюватиме вісім груп для діток трьох-шести років. Для вихованців розробили цікаву і насичену програму та повністю нове приміщення, створене для дітей.Дивитися відеоВідгукиБатьків

 • Хочемо подякувати нашим вихователям за сумлінну роботу з нашим сином, за їх вміння знаходити підхід до кожної дитини. Наші діти дуже люблять свого вихователя Люду, помічницю Лесю і кожного ранку відправляються в Еколенд з великою радістю і задоволенням. Дякуємо вам!

  Львів Олександр
  Львів Олександр
 • Для мене важливо, що моя дитина перебуває у новому закладі із свіжим ремонтом під опікою привітних і відповідальних вихователів Людмили та Лесі, які дослухаються до моїх прохань. Доня радісно відвідує садок, гарно відгукується про вихователів, отже їм вдалося завоювати прихильність діток попри втому та стрес. Колектив садка регулярно організовує цікаві навчальні та розважальні заходи. Заклад розвивається, тому не втрачаю надії на те, що в майбутньому догляд за дітьми здійснюватимуть двоє постійних вихователів та помічник, що полегшить роботу вихователів і порадує батьків та дітей. Цінова політика наразі прийнятна, сподіватимемось значних змін не зазнає. Бажаю успіху усім працівникам, чия мотивація - належне виховання та розвиток наших діток!

  Oksana Sushynska-Mochernyuk
  Oksana Sushynska-Mochernyuk
 • Ми відвідуємо садочок Еколенд. При виборі дошкільного закладу, для нас було важливо щоб дитина отримувала відповідний рівень знань, була в безпеці, і щоб синочку було цікаво. Своїм вибором задоволені. Садочок, окрім щоденних занять, ще часто організовує різні цікаві заходи, як розважальні так і розвиткові, для дітей та їх батьків. Син дуже любить вихователя Людмилу, завжди з захопленням розповідає як цікаво пройшов його день.Також є додаткові заняття на різний смак і талант, і все в одному закладі. Ми задоволені!

  Sveta Suvala
  Sveta Suvala
 • Дякую садочку Еколенд за гарну роботу з дітьми! Коли віддавала сина в садок дуже переживала як адаптується, але завдяки кваліфікованому персоналу, сучасному підходу та різноманітним цікавим та розвитковим програмам він швидко втягнувся! Особливу увагу хотіла б приділити найкращому вихователю Люді та помічниці Лесі, які своєю турботою та позитивною атмосферою, яку вони створюють в групі , моя дитина із задоволенням біжить в садок!

  Dyomina Maryna
  Dyomina Maryna
 • Давно чекали на відкриття цього дитячого садка і не даремно....Дитина з превеликим задоволенням йде до садочка, дуже задоволена вихователями та самим навчальним процесом. Все на належному рівні. Тепер будемо чекати на відкриття школи Еколенд і обов'язково підемо туди вчитися.

  Юлия Агашина
  Юлия Агашина
 • Дуже зраділа коли дізналася про відкриття садочка Еколенд на Сихові. З першого дня наша доця відвідує цей садок. Моє враження тільки позитивне:) Щиро дякую виховательці групи "Simply White" Людмилі, а також помічниці Лесі за турботу, тепло та ласку,яку вони дарують нашим діткам!

  Оксана Вараниця
  Оксана Вараниця
 • Відвідуємо дитячий садок Еколенд, дуже задоволені вихователькою та помічницею виховательки. Гарні умови перебування, хороше харчування. Дитина біжить в садок із задоволенням:) а ще якісна програма навчання, розвитку та дозвілля дітей!

  Марта Жолкевська
  Марта Жолкевська
 • Моїй дочці дуже подобається,я бачу на її устах усмішку і як вона радії коли бачить свою виховательку.Дуже хороші умови для діток,кваліфікований і доброзичливий персонал. Моя дитина іде в садок з задоволенням!

  Юлія Заліська
  Юлія Заліська

АдресиСадочків


                     Комплекс (Плугова,12)